11 трав. 2021

День пам'яті і примирення

У 2-А класі пройшла виховна година до Дня пам'яті і примирення. Діти переглянули уривки з фільму про Другу світову війну, прочитали вірші про ті часи, було зроблено виставку малюнків на тему "Щасливе майбутнє"
7 трав. 2021

Виховна година «Ці спогади із пам’яті не стерти»

У 2-Б класі напередодні 8 та 9 травня Дня пам'яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проведена виховна година «Ці спогади із пам’яті не стерти» . Її завдання – допомогти дітям переосмислити значення подій 1939–1945 років. Адже день пам'яті та примирення – це не про тріумф переможців над переможеними, а застереження, що не варто розв'язувати міжнародні проблеми збройним шляхом.
7 трав. 2021

«День пам’яті та примирення»

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. З метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого 7 травня в 7-Б класі (класний керівник Унгул С.В.) була проведена година пам’яті, присвячена завершення Другої світової війни під гаслом "День пам’яті та примирення "

Година пам'яті та вшанування в 4 - А класі

8 травня 1945 року стало днем ​​остаточної перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На згадку про цю історичну подію до 8 травня ,в 4 - А класі відзначили День пам’яті і примирення, з метою виховання почуття любові до Батьківщини, гордості за героїзм нашого народу, єднання з людьми у боротьбі за мир.
7 трав. 2021

Історична подорож до Дня Перемоги «Діти і війна»

Історична подорож до Дня Перемоги «Діти і війна». Друга світова війна стала найстрашнішою подією у житті кожної людини першої половини ХХ століття, а особливо для дітей. Війна покалічила тисячі дитячих доль, відняла світле і радісне дитинство. Учні 6Б класу переглянули відео та фото презентації про життя дітей тих страшних часів, читали спомини очевидців.

8 травня – День пам’яті та примирення

7 травня учні та вчителі закладу взяли участь в заходах присвячених до Дня пам’яті і примирення. Перш за все переглянули відео «Мак – символ пам'яті у світі». Дізнались, що червоний мак - символ пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, алюзія кривавого сліду від кулі, що передає страждання та смерть.

Пам’ять про війну…

7 травня 2021 року класний керівник 8-Б класу Карабаш Ю.С. провела урок мужності «Пам’ять про війну…» присвячену Дню пам’яті та примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Карабаш Ю.С. розповіла про подвиг українського народу в Другій світовій війні, його вагомий внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції.
7 трав. 2021

"Ніколи знову. Ми пам'ятаємо..."

9 травня Україна традиційно вшановує День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди у 3-Б класі було проведено урок-пам'ять "Ніколи знову. Ми пам'ятаємо..." Під час якого учні з великою шаною та повагою пригадали всіх тих, хто ціною власного життя здобував перемогу. "Цей день у серці кожного, хто знає ціну миру, хто понад усе ставить честь і свободу Батьківщини. Священний подвиг, звершень старшими поколіннями, є і буде яскравим символом непохитної волі високого патріотизму та духовної величі нашого народу."

НІКОЛИ ЗНОВУ

9 травня Україна відзначає 76-і роковини з дня перемоги у Другій світовій війні. Напередодні цього дня в 3-А класі класоводом Половою Г.Г. проведено виховний захід на тему «Ніколи знову. Пам’ятаємо, перемагаємо”. Учні дізналися багато нової інформації про події тих минулих років, читали вірші про війну, переглянули презентацію.
7 трав. 2021

"День пам`яті та примирення.8 травня."

8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.То ж 7.05 в 6-а класі відбулася виховна година присвячена цій даті.Учні переглянули відеофільм "День пам`яті та примирення.8 травня."