6 груд. 2021

Патріотична година «Цих днів ніколи не забудемо».

Традиційно, 6 грудня олександрійці відзначають знаменну дату – День визволення м. Олександрії від нацистських загарбників. Саме з цієї нагоди в 7Б класі відбулася патріотична година «Цих днів ніколи не забудемо». Учні дізналися про визволителів та партизан-підпільників, учасників бойових дій, які і сьогодні служать прикладом патріотизму. Читали вірш, присвячені воїнам - визволителям, які загинули в роки війни. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх захисників нашої рідної землі.
1 груд. 2021

Інформаційно – просвітницький захід «Життя людині дається тільки раз» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у 10 класі був проведений інформаційно – просвітницький захід «Життя людині дається тільки раз», який підготували педагог - організатор Вєдьмова КМ., практичний психолог Кіпарісова М.І. та педагог соціальний Муленко О.П.
1 груд. 2021

30 лист. 2021

27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів.

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій у 4-А класі пройшла виховна година пам’яті. Діти прослухали розповідь про події тих важких часів, переглянули відеоказку «Голодний дух». На завершення виготовили свічку пам’яті на знак вшанування зморених голодом людей.
29 лист. 2021

Захід-реквієм «Ми пам’ятаємо»

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонам жертв голодомору. У 4-Б класі було проведено захід-реквієм «Ми пам’ятаємо». Наш найсвятіший обов’язок сьогодні зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих. Згадуючи одного - пам’ятаємо про мільйони. Ніхто не має права про це забути. Запалимо свічку пам’яті.
22 лист. 2021

Вони не вагались ні дня, ні хвилини

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Напередодні цієї дати в 4-А класі класоводом Половою Г.Г. проведена виховна година на тему «Вони не вагались ні дня, ні хвилини». Учні дізналися про події Революції Гідності, переглянули відеоролик. Це допомогло їм поринути у той переломний час в нашій країні, коли на її захист стали найсвідоміші. А також четвертокласники доєдналися до флешмобу «Бути гідним», виготовивши сердечка пам’яті.
19 лист. 2021

Виховна година, присвячена Дню Гідності і Свободи

19 листопада в 4-Б класі пройшла виховна година, присвячена Дню Гідності і Свободи. На якій учні вшановували патріотизм і мужність громадян. Діти дізналися про історію створення даного свята, познайомилися з героїчними сторінками історії нашої країни, які стали основою для відзначення цього пам’ятного дня. Кожен учень визначив що для нього значить слово «гідність» та «свобода»
19 лист. 2021

Година патріотизму «Будьмо ж гідними».

До Дня Гідності і Свободи, для учнів 7А та 7Б класів, педагог організатор Вєдьмова К. М. провела години патріотизму «Будьмо ж гідними». Учням було запропоновано перегляд презентації, відео матеріалів про події Майдану, соціальні ролики. Ведучі згадали воїнів АТО - наших земляків. Наприкінці заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні.
18 лист. 2021

БУДЬМО ТОЛЕРАНТНИМИ

До Дня толерантності для учнів 1-2 класів було проведено коментовано - виховний захід «Будьмо толерантними». Дітям було запропоновано перегляд мультиплікаційних фільмів «Подарунок» та «Соловейко з одним крилом». Учасники емоційно сприймали матеріал, обговорювали побачене. Моделювали ситуації із життя. Також було проведено практичне заняття «Скільки народів - стільки й казок». Діти обговорювали зміст казок, з задоволенням виконували конкурсні завдання.
18 лист. 2021

Правовий світ запрошує

До Всесвітнього дня дитини в закладі 18.11.2021 року для учнів 2-Б класу був проведений правознавчий круїз « Правовий світ запрошує». Бібліотекарі Метка О.В. філії №2 ОМЦБС та Подвиг С.В. НВК «ЗНЗ I-IIIст.№12-ДНЗ» познайомили дітей з їхніми правами та обов’язками. Під час проведення заходу учні відгадували назви відомих казок, де порушувались права головних казкових героїв, при цьому окрему увагу було приділено питанням захисту дітей від образ та принижень, як з боку дорослих так і у самому дитячому колективі