22 вер. 2021

Виставка «Комп’ютерний світ»

22 вересня на уроці інформатики у 3 класах пройшла виставка виготовлених власноруч комп’ютерів та комп’ютерної техніки. Учні проявили активність та креативність. Найкращі роботи були відмічені.
13 вер. 2021

Олімпійський тиждень

11 вересня в Україні відзначається День Фізичної культури і спорту. В рамках Олімпійського Тижня, який проходив з 6 вересня по 10 вересня 2021 року в нашому закладі класоводом Половою Г.Г. було проведено ряд спортивних заходів: це і рухливі ігри та естафети, конкурс малюнків на тему « Фізкультуру люблять всі: і дорослі, і малі». А під час змагань «Веселі старти» юні спортсмени помірялися силою з учнями4-А класу в перетягуванні канату, влучному попаданню кільця та інших веселих естафетах.
11 вер. 2021

Олімпійський тиждень

Відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало проведення Олімпійського тижня на початку нового навчального року. В рамках даного тижня у 4-Б на чолі з класоводом були проведені такі заходи: спортивна вікторина «Я знаю про спорт все», фотовиставка «Спорт у моєму житті», спортивні змагання «Веселі старти». Учні продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість та дружбу.
10 вер. 2021

Олімпійський урок" Маленькі олімпійці" в 1- А класі.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією нашого закладу освіти стало проведення Олімпійського тижня до Дня фізкультури та спорту. В 1- А класі пройшов Олімпійський урок " Маленькі олімпійці" на шкільному подвір'ї. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали учні від спортивного заходу.
1 вер. 2021

Перший раз у перший клас!

Вересень щедро сонцем зігрітий. В школу повсюди сходяться діти. Квіти барвисті в них у руках, Вогники щастя ясніють в очах. В кожного радісна усмішка сяє. Дзвоником першим їх школа вітає.
17 черв. 2021

Звіт керівника закладу

17 червня 2021 року у навчально-виховному комплексі пройшов звіт директорки Богачової Ірини Вікторівни.
17 черв. 2021

Ділимося досвідом про дистанційні форми навчання

Використовуючи з уроку в урок традиційні методи роботи під час дистанційного навчання, вчитель не формує у школярів мотивації до вивчення предмета. Учні потребують чогось нового і цікавого. Вирішенням цієї проблеми є використання різноманітних форм і методів до вивчення програмового матеріалу. Учителі суспільно-гуманітарних дисциплін, природничо-математичних дисциплін, зібравшись за круглим столом, поділилися досвідом та своїми напрацюваннями під час дистанційного навчання. Навчання у нашому закладі здійснювалося через такі навчальні платформи: «Google Meet», « Zoom», «Google Classroom».
14 черв. 2021

#Наша_незележність#Марафон_30

Вчителі навчально-виховного комплексу беруть участь у міському етапі Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність». Вчителька історії Саутіна Інна Вікторівна надала цікаві матеріали із власного архіву, які висвітлюють нові погляди на події сучасної історії України (газетні статті, агітаційний матеріал). Представлена публіцистика та історичні дослідження дають нам уявлення про відновлення історичної правди та формування патріотичних, національних почуттів у сучасників (події 1989 -1991 років, 2004 р., 2008 р.).
31 трав. 2021

Радісне і одночасно сумне свято «Останнього дзвоника»

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне свято «Останнього дзвоника». Цей день знаменує завершення навчального року і подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Для здобувачів освіти сьогоднішній дзвінок – старт літніх канікул. Тож побажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Востаннє продзвенів він для наших випускників – вони входять в доросле життя. Нехай воно буде успішним та добрим до них! Бажаємо випускникам побудувати власну успішну долю, реалізувати всі свої здібності і таланти. Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!
21 трав. 2021

День вишиванки

Кожного третього четверга травня по всьому світу святкують День вишиванки — свято національної єдності. Святкуємо і ми з вами. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Тому 20 травня в 1-Б класі відбувся виховний захід «А над світом українська вишиванка цвіте». Діти були ознайомлені з історією та традиціями святкування Дня вишиванки. Читали вірші про красу і неповторність нашого народного одягу. Також учні колективно виготовили колаж «Україна у вишиванках» та створили сюжетну аплікацію «Ми любимо Україну"