12 лист. 2021

Інтелектуальна гра – конкурс «Рідне слово» до Дня писемності.

Ти постаєш в ясній обнові, як пісня, линеш, рідне слово. Ти наше диво калинове, кохана українська мово! Дмитро Білоус
9 лист. 2021

Свято до дня української писемності та мови в 1-А класі.

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже понад два десятки роки поспіль. В 1-А класі також відзначили це свято. Вчитель Шкуратова Т.О. розповіла дітям,що українська мова належить до слов’янської групи індоєвропейської мовної сім’ї. Число мовців – понад 45 мільйонів, більшість яких живе в Україні. Поширена також у Білорусі, Молдові, Польщі, Росії, Румунії, Словаччині, США та інших країнах, де мешкають українці. Діти переглянули цікаву презентацію "Цікаві факти про українську мову".
5 лист. 2021

КРАСА МОВИ РІДНОЇ

« Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ» Володимир Сосюра
4 лист. 2021

Сюжетно – рольова гра «Один вдома» у 2Б класі.

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, у 2Б класі було проведено сюжетно – рольову гру «Один вдома».
29 жовт. 2021

Інформаційна година до Дня визволення України в 3-Б

28 жовтня учні 3-Б класу взяли участь у проведенні інформаційної години в Будинку культури селища, присвяченій 77 –й річниці визволення України від нацистських окупантів. Вихованці Будинку культури розповіли учасникам про героїчні подвиги українського народу у ІІ Світовій війні та незабутню пам'ять нащадків. Діти з цікавістю сприймали інформацію про повоєнні часи на території України , з захопленням слухали поетичні та музичні твори у виконанні юних учасників художньої самодіяльності і гучно аплодували .
28 жовт. 2021

Краєзнавчий променад «Рідний край ,найкраще місце на землі»

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек,який проходить під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці :нові традиції та цінності»,27 жовтня в НВК «ЗНЗI-III СТ.№12 –ДНЗ» бібліотекарем Подвиг С.В. був проведений краєзнавчий променад «Рідний край ,найкраще місце на землі». На заході присутні з цікавістю поспілкувалися про рідний наш мальовничий край,про красу рідної природи,про історичне минуле нашого селища. Бібліотекарем була приготовлена та презентована книжкова виставка « Мій рідний край у центрі України».
12 жовт. 2021

Акція до Дня Захисника і Захисниць України.

Напередодні Дня Захисника і Захисниць України, 12 жовтня, учні 10-11 класів взяли участь в акції з озеленення селища Олександрійського. Алею дубків висадили в пам'ять про нашого земляка Павла Кравченка, який віддав своє життя, захищаючи цілісність нашої держави.
28 вер. 2021

Від теорії до практики

28 вересня у 4-А і Б класі відбувся надзвичайно цікавий майстер-клас "Внутрішні складові системного блоку", який провела вчитель інформатики Унгул С.В.
28 вер. 2021

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 12 – ДНЗ» пройшов Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Соціально-педагогічною службою закладу було організовано виставку дитячих малюнків «Стоп булінг!» З учнями 2-4 класів переглянуто і обговорено мультиплікаційний фільм «Колюча дитина» та проведено години спілкування «Якщо друг у тебе є – життя радісним стає». Учні із задоволенням виконували завдання з прислів’ями та приказками та вправу «Близнюки».
24 вер. 2021

Подорож у світ книги

Визначна роль у процесі набуття знань із основ наук належить книзі. Навчити дитину любити її, сприймати як життєдайне невичерпне джерело пізнання світу, знань, виховувати любов до книжки – основні завдання шкільного бібліотекаря. Як завжди, шкільна бібліотека НВК «ЗНЗ I-IIIст №12-ДНЗ» на початку нового навчального року поповнюється новими читачами. В бібліотеці з перших днів навчання проходять бібліотечні уроки для учнів. Учні знайомляться з новою літературою, історією книги, розширюють свої знання про найдавніші бібліотеки минулого, вчаться працювати з довідковою літературою. Так 24 вересня в 5 –Б класі був проведений бібліотечний урок « Подорож у світ книги».