Педагогічний колектив

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ЗАКЛАДІ ЗДІЙСНЮЮТЬ
39 ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Ми хочемо: щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу розум у голові, щирість у серці, здоров'я в тілі.
Ми погоджуємося: нове - добре забуте старе. Будуючи заклад нового типу, ми вчимося на власному минулому, і на чужому сучасному.
Наше завдання: зрозуміти кожну особистість та виявити до неї повагу. Наша робота спрямована на те, щоб кожен учень міг: оволодіти необхідними навичками з обов'язкових предметів; поповнити знання у сферах, які цікаві йому і розкривають йому нові горизонти пізнання; розвинути свою самосвідомість як самостійної особистості і як члена колективу.

педагогічне звання «старший учитель» – 4,
вищу кваліфікаційну категорію – 9,
кваліфікаційну категорію «спеціаліст I категорії» – 13,
кваліфікаційну категорію «спеціаліст II категорії» – 10,
кваліфікаційну категорію «спеціаліст» – 10,
відмінник освіти України – 1,
орден Дружби народів – 1.