Я-учасник дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху в 7-Б класі класним керівником Унгул С.В. була проведена вікторина на тему: «Я-учасник дорожнього руху». Вчитель розповіла про статистику ДТП в Україні за місяць, нагадала учням правила дорожнього руху та обговорила з учнями план безпечного повернення зі школи до дому селищем. Учні активно приймали участь у вікторині, що говорить про достатню міру знань Правил дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Безпечна дорога додому!

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, пішохідних переходів. Відстані між селами, районами, містами, установами, магазинами досить значні. Ми долаємо їх щодня, як самостійно так і за допомогою транспорту. Транспорт – вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, ми можемо стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним якщо не знаєш правил дорожнього руху чи нехтуєш ними. 21 травня в рамках всеукраїнського уроку з безпеки дорожнього руху для учнів 3-Б класу класоводом Андрух О.П було проведено урок «Безпечна дорога додому!» Основна мета - закріплення знань дітей про правила дорожнього руху та вміти самостійно користуватися отриманими знаннями у повсякденному житті.
21 трав. 2021

Вікторина " Знай та вивчай правила дорожнього руху" в 4 - А класі.

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне здоров’я та життя. Незнання або невміння дотримуватися певних правил поведінки на дорогах, необережність, дуже часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть особистого життя. Класний керівник Шкуратова Тетяна Олександрівна, провела з учнями вікторину на тему: «Знай та вивчай правила дорожнього руху» . Діти повторили та закріпили знання з правил дорожнього руху, про вулицю (проїжджу частину, тротуар, перехрестя, узбіччя), про кольори і принцип дії світлофора, дорожні знаки та правила переходу вулиці. Вчитель спонукала дітей до свідомого ставлення до виконання правил дорожнього руху, бажання бути в безпеці на дорогах.
20 трав. 2021

«Зранку вдягни вишиванку»

Всесвітній день вишиванки відзначається в третій четвер травня. В 2021 році День вишиванки припадає на 20 травня. В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№12 - ДНЗ» провели акцію «Зранку вдягни вишиванку». Вчителі та учні з задоволенням взяли участь в цій акції. Під час інформаційних хвилинок класні керівники розповіли про Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

ГО «Дівчата»

13 травня 2021 року до навчально-виховного комплексну завітали представники ГО «Дівчата». ГО «Дівчата» - це просвітницький проект, спрямований на висвітлення питань, пов’язаних із жіночою фізіологією та менструальною гігієною. ГО співпрацює з Німеччиною та діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). За декілька років активної роботи та проведення лекцій ГО відповіла на сотні «незручних» питань підлітків.

Виховний захід до Дня Європи

День Європи – це свято, що відзначається офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року. Напередодні у 3-А класі класоводом Половою Г.Г. проведено виховний захід «Країнами Європейського Союзу». Учні здійснили подорож до країн Європи, дізналися про символи ЄС та ознайомилися з прапорами та грошовими одиницями європейських країн. Подорож була цікавою і завершилась творчою роботою. Третьокласники виготовляли аплікацію, в якій визначили спільні цінності та спільну історію країн Європи. Важливим під час подорожі було те, що це свято нагадало всім, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця!

День Європи

У травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. На День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє! Тому, це хороша нагода познайомитися з культурою інших країн. Тому я, Кірічек Ірина Василівна, з учнями 1-Б класу здійснила уявну подорож країнами Європи. Під час подорожі діти дізнавалися цікаві відомості про культуру європейських країн, розгадували ребуси з назвами цих держав. А також учні в малюнках передали своє бачення України як частини Європи.
14 трав. 2021

Виховна година на тему: «Європейські цінності – основа демократичної України»

Враховуючи стратегічний курс на європейську інтеграцію в Україні відзначається День Європи. У нашій державі, згідно Указу Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи. З метою поглиблення знань здобувачів освтіи про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури на уроці інформатики в 7-Б класі класним керівником Унгул С.В. 14 травня проведено виховну годину на тему: «Європейські цінності – основа демократичної України».
13 трав. 2021

День охорони праці

У 2021 році Україна відзначила День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»
13 трав. 2021

«Соняшник» - конкурс знавців рідної мови та літератури

Уже восьмий рік учні нашої школи залюбки беруть участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник". Цьогорічна гра об’єднала у велику «соняшникову» родину 56 учнів 1 – 7 класів. Координатор гри у закладі вчитель української мови та літератури М’ясковська О.Ю.. Проводили конкурс вчителі початкових класів та вчитель української мови та літератури Карабаш Ю.С.