15 квіт. 2022

«Український народ не здолати»

Учні та педагогічні працівники закладу не залишились осторонь подій, які відбуваються в країні з 24 лютого 2022 року. Саме тому учні 1А , 5А та 7Б класів підготували малюнки та аплікації на тему: «Україна переможе». Учениця 7Б класу для захисників з тероборони селища Нова Прага виготовила солодкий букет в кольорах прапора України.
17 лют. 2022

Онлайн- марафон " Об'єднані стрічкою Єдності"

Онлайн- марафон " Об'єднані стрічкою Єдності" 1- А клас
16 лют. 2022

Україна бажає миру

16 лютого класні керівники провели онлайн виховні години до Дня Єднання, під час яких учням було коректно подано інформацію щодо ситуації, яка склалася в країні, запропоновано перегляд презентації та відео звернення Президента України В.О. Зеленського. Також, учні 7Б, 8А та 8Б класів взяли участь у флешмобі «МІСТ ЄДНАННЯ» і мали змогу висловити слова підтримки, побажання добра і мирного неба над рідною країною.
16 лют. 2022

Флешмоб «МІСТ ЄДНАННЯ»

Вчитель інформатики Унгул Світлана Валеріївна 15 лютого 2022 року створила віртуальну дошку під назвою «Міст Єднання» для участі у флешмобі до Дня Єднання 16 лютого 2022 року. Всі бажаючі мають можливість надіслати теплі слова підтримки, побажань в ці нелегкі часи для нашої рідної країни. Ідею флешмобу відразу підхопили більшість міст України. На даний час взяли участь понад 569 учасників. Сподіваємось, що «МІСТ ЄДНАННЯ» згуртує українців разом в цей тривожний час для нашої України.
28 січ. 2022

Інформаційно-пізнавальна година "Здоровим бути круто"

В 7-Б класі була проведена інформаційно-пізнавальна година з елементами гри "Здоровим бути круто". Під час заходу учням було запропоновано переглянути соціальний ролик про наслідки шкідливих звичок, проведено бесіду та міні-вікторину. Найбільше учням сподобалося створювати колаж "Бути здоровим жити активно - модно і позитивно". Захід підготували: педагог-організатор Вєдьмова К. М., практичний психолог Кіпарісова М. І. та педагог соціальний Муленко О. П.
21 січ. 2022

Інформаційно – патріотичний виховний захід «Разом з власної волі»

21 січня 2022 року до Дня Соборності України для учнів 6А класу було проведено інформаційно – патріотичний виховний захід «Разом з власної волі». Захід розпочали читанням віршів учнями про Україну. Дітям було запропоновано перегляд фото і відео матеріалів про історичні події з 1919 року по наші дні.
20 січ. 2022

Він загинув за Україну

20 січня 2022 року в Олександрійському музейному центрі здобувачі освіти 10 класу взяли участь у презентації четвертої серії відеоспогадів «Він загинув за Україну», присвяченої Павлу Кравченку, нашому земляку, який загинув 20 січня 2015 року в останні дні оборони Донецького аеропорту.
20 груд. 2021

Альтернативна ялинка

Другий рік поспіль НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№12 - ДНЗ» №12 приймає участь в передноворічній виставці – ярмарку «Альтернативна ялинка». Творча група у складі заступника директора з навчально – виховної роботи Саутіна І.В., педагог соціальний Муленко О.П. та педагог – організатор Вєдьмова К.М. власноруч створили альтернативну красуню з підручних матеріалів .
19 груд. 2021

Майстерня Святого Миколая

Напередодні новорічних свят в закладі розпочала роботу «Майстерня Святого Миколая». Для прикрашання новорічної ялинки, учні та вчителі закладу, створили новорічні прикраси з фетру.
6 груд. 2021

Книжковий світ

Дружба з книгою - це свято, не було б його у нас, ми б не знали так багато про новий і давній час. Маленькі першокласники активно пізнають багатогранний книжковий світ. Під час книжкової виставки учні мали змогу поділитися своєю улюбленою книгою з однокласниками. Здобувачі освіти розповідали коротеньку історію про те, як книга стала улюбленою для них, хто їм її подарував та з якої нагоди. Зацікавлені першокласники з радістю, протягом дня, переглядали книжкову виставку та ділилися книгами для читання вдома.