10 бер. 2021

Конкурс малюнків до дня народження Т.Г.Шевченка

З метою відзначення річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, поглиблення знань учнів про спадщину ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ – поета, художника, виявлення обдарованих учнів 10 березня у закладі відбувся конкурс малюнків.
9 бер. 2021

Ми - нащадки великого Кобзаря!

Тарас Шевченко - син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність.
8 бер. 2021

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем !!!

Цього року 8-го березня світ у 110-те відзначатиме Міжнародний жіночий день.
2 бер. 2021

Онлайн-фестивалі кавер-версій за творчістю Лесі Українки.

Вітаємо Марію Мар’юк, ученицю 6Б класу, з зайнятим другим місцем у онлайн-фестивалі кавер-версій за творчістю Лесі Українки «Обернусь в легенду», номінація «ART».
26 лют. 2021

Проєкт "Щаслива лапа"

26 лютого учні-волонтери НВК ЗНЗ № 12 вдруге здійснили поїздку до Олександрійського прихистку тварин «Друг». Учні привезли тваринкам власноруч виготовлені 35 ліжечок та 4 кігтеточки. Також їжу та іграшки для котиків.
24 лют. 2021

"Ні, я жива, я буду вічно жити! "

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатної української літераторки Лесі Українки.
18 лют. 2021

НАША МОВА КАЛИНОВА

Як нема без зірок небозводу, Як блакиті без сонця нема, Так і мови нема без народу, і народу без мови нема. В. Забаштанський
17 лют. 2021

Година – пам’яті «Герої нашого часу» до Дня Героїв Небесної Сотні.

17 лютого класний керівник Розсоха Л.В. та педагог – організатор Вєдьмова К.М. провели годину – пам’яті в 7А клас «Герої нашого часу» до Дня Героїв Небесної Сотні.
15 лют. 2021

Вітаємо з Днем Валентина !!!

14 лютого відзначається довгоочікуване для всіх пар свято - День святого Валентина. У цей день заведено дарувати подарунки своїй половинці, обмінюватися валентинками і словами кохання.
5 лют. 2021

День безпечного Інтернету

Інтернет - найбільший винахід людства. Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способах спілкування, наданні допомоги, можливості заробітку та проведенні дозвілля. Завдяки інтернету сучасна людина отримує в десятки разів більше інформації, ніж його батьки, бабусі, дідусі і більше далекі предки. На жаль, не все, що зустрічається в мережі, значимо, вірогідно, логічно обґрунтоване і безпечно.