10 бер. 2020

Математичний «Морський бій»

«Я – гуманітарій!» – часто доводиться чути таку фразу від учнів. Але ж ми, дорослі люди, і прекрасно розуміємо, що інтелектуально повноцінна людина легко може опанувати будь-яку галузь знань. Питання лише в тому, щоб учню було цікаво навчатися! Математика - це не лише формули, задачі і рівняння.
9 бер. 2020

Робота над проєктом

«Виховання має скеровувати діяльність, а не пригнічувати її. Завдання педагога в тому, щоб насичувати та сприяти, спостерігати, заохочувати, спонукати, а не втручатися, наказувати чи обмежувати»
1 бер. 2020

Конкурс екологічних агітбригад

В умовах сьогодення екологічна культура є запорукою розвитку і збереження людини та суспільства в цілому, необхідним елементом відродження держави. Шлях до екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту і виховання. Особлива роль в екологічному вихованні належить учнівським екологічним агітбригадам, юним аматорам – захисникам природи.
25 лют. 2020

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»

Учні 8-11 класу з вчителем інформатики Унгул С.В. прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» та отримали такі результати:
25 лют. 2020

З Україною в серці

20 лютого у НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» відбувся патріотичний відео – лекторій «З Україною в серці» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.
17 лют. 2020

Виховний захід на тему «Стрітення минає, весна наступає»

П'ятнадцятого лютого - свято Стрітення В народі його вважають святом зустрічі зими з весною. На Стрітення зима з весною змагається, і котра з них переможе, та буде до кінця місяця господарювати.
14 лют. 2020

Гра "Хто зверху "

13 лютого в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№12 - ДНЗ» для старшокласників відбувся виховний захід – конкурсна програма «Хто зверху» присвячений Дню Святого Валентина.
14 лют. 2020

День Святого Валентина

13.02.2020 в НВК вчителі англійської мови Сіядяк С.Ю.та Гуртова С.О провели виховний захід з англійської мови присвячений дню Святого Валентина.На заході учні 6-9 класів познайомилися з історєю та традиціями святкування цього свята у Великобританії.
11 лют. 2020

Користуйся Інтернетом безпечно

Вже 16 рік поспіль у другий вівторок лютого у світі відзначають День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цього року ця подія припадає на 11 лютого. Проходить вона під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
3 лют. 2020

УВАГА!

З 4 лютого відновлено освітній процес.