28 січ. 2021

«Голокост. Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
28 січ. 2021

Голокост – шрам на серці людства

Це Голокост – всього одне лиш слово, Та його сенс – пекучий болі жар, Вбивали всіх!.. старого і малого, І мало хто життя порятував.
22 січ. 2021

«У день злуки візьмемося за руки!»

В рамках заходів до Дня Соборності України учні та вчителі НВК провели онлайн флеш-моб «У день злуки візьмемося за руки!» Учні були активними учасниками, з задоволення взяли участь в заході.

День Соборності України

День Соборності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Увага!

Відновлення освітнього процесу.
14 січ. 2021

Тривалість уроків з використанням технологій дистанційного навчання
11 січ. 2021

До уваги учнів 11 класу, які бажають взяти участь у пробному ЗНО – 2021, та батьків!

Пробне ЗНО з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудеться 10 квітня 2021 року.
25 груд. 2020

Година пам’яті «Сини-герої, борці за вільну Україну»

24 грудня 2020 року у 8-Б класі відбулася година пам’яті «Сини-герої, борці за вільну Україну», присвячену нашому односельчанину Павлу Кравченку. Павло Станіславович народився 27 грудня 1984 року в селищі Димитрове. Навчався в школі № 12. У 2014 році пішов добровольцем захищати суверенітет держави. Загинув Павло Кравченко при виконанні військового завдання біля Донецького аеропорту 20 січня 2015 року. З великою скорботою і шаною ми згадали нашого героя і пом’янули його пам’ять хвилиною мовчання.
18 груд. 2020

«Св. Миколай вітає»

18 грудня 2020 року в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.№12 - ДНЗ» для учнів 6 Б класу відбувся захід «Св. Миколай вітає». Учні переглянули відео ролики, дізнались про історію і традиції свята. Співали пісень. Наприкінці заходу всі «слухняні» діти отримали солодкий подарунок від Св. Миколая.
6 груд. 2020

6 грудня – День визволення Олександрії від нацистських загарбників.

6 грудня – знаменна дата в історії Олександрії. 77 років тому, 6 грудня 1943 року, завершилося визволення нашого міста від фашистських загарбників.