17 вер. 2020

Олімпійський урок 2020 в 4-А класі

В 4-А класі пройшов Олімпійський урок,від якого всі учні отримали масу позитивних емоцій. Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров'я. Розвиває різноманітні навички: швидкість, спритність, реакцію, координацію, витривалість, терпіння та силу. Спорт робить людей стійкішими до негативних факторів зовнішнього середовища.
11 вер. 2020

Виховний захід «Дорожні знаки»

В рамках тижня безпеки життєдіяльності «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає» в 6 Б класі було проведено виховний захід «Дорожні знаки» та флешмоб «Наш друг Світлофор».
1 вер. 2020

День знань

27 трав. 2020

Результати Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики

Учні НВК 2-8 класів з вчителями інформатики Унгул С.В. та Врублевської О.В. прийняли участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Весна 2020) та отримали такі результати:
20 трав. 2020

«Вишиванка - код української нації. Безцінний спадок українців»

День вишиванки відзначають в третій четвер травня. У 2020 році це свято відзначаємо 21 травня. Цьогорічний День вишиванки - день Родоводу.
2 квіт. 2020

До уваги!

Про продовження режиму карантину в навчально-виховному комплексі
23 бер. 2020

Про спільний проєкт

Повідомляємо, що у рамках спільного проєкту управлiння освiти i науки облдержадмiнiстрацiї з регiональною дирекцiєю UA: Кропивницький «Нацiональна суспiльна телерадiокомпанiя Украiни», починаючи з 23 березня 2020 року, щодня:
18 бер. 2020

До уваги здобувачів освіти 11 класу!

Підготовка до ЗНО-2020. За цими посиланнями ви можете підготуватися до ЗНО-2020.
18 бер. 2020

УВАГА!

Про організацію роботи працівників під час призупинення освітнього процесу в навчально-виховному комплексі
11 бер. 2020

Патріотично - виховний захід «Тарас Шевченко - символ українського духу і волі»

Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!