7 черв. 2022

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК_2022

Дорога шкільна родино! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення 2021-2022 навчального року! Зазвичай останній дзвоник є головною подією для більшості школярів. Але не цього року. У когось зранку замість дзвоника лунає сирена, у когось сонце піднімається під звуки снарядів. Для нас цей рік був дуже непростим, але пам'ятаймо мудрі слова: "Навіть після сильного дощу з'являється красива веселка!" ВІРИМО В ЗСУ І НАШУ ПЕРЕМОГУ!
31 трав. 2022

День захисту дітей

У навчально-виховному комплексі пройшли різні заходи до Дня захисту дітей. Учні та класні керівники підготували відео звіти, які ми представляємо до вашої уваги.
30 трав. 2022

День захисту дітей

Щороку в перший день літа, 1 червня – відзначається Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
29 трав. 2022

Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі!

Благословенна у віках, Не в темнім небі голубіє,- На степових семи вітрах Моя зоря – Олександрія. Я в багатьох була містах, Та тільки серце променіє Туди, де перший крок і шлях, Де рідний дім – Олександрія.
29 трав. 2022

Віртуальний лепбук «Олександрії - 276»

Для цього класними керівниками 8-Б та 9-Б класу Унгул С.В. та Карабаш Ю.С. була створена віртуальна дошка. Перейшовши за посиланням на дошку, можна зануритися в історичне минуле нашого міста та теперішній час нашого міста. Також за допомогою віртуальної дошки вчителі, учні та батьки мали змогу привітати рідне місто з Днем народження.

День міста

У закладі пройшли заходи присвячені до дня міста Олександрії. Представляємо вашій увазі спільний проєкт класних керіників 8-А та 9-А класів, Розсохи Л.В. та Небелиці С.А. Проєкт-презентація розповідає про наше місто, його історію та сучасність.
20 трав. 2022

«Вишиванка – оберіг нації».

19 травня 2022 року – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ, який традиційно проходить у третій четвер травня. У НВК проведені онлайн – години духовності під загальною темою «Вишиванка – оберіг нації». Учні дізнались історичні факти про виникнення вишиванок.
19 трав. 2022

День вишиванки. Історична довідка.

У 2022 році ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – 19 травня, адже свято не має постійної дати, а відзначається у третій четвер травня.
26 квіт. 2022

Чорнобиль

26 квітня 1986 світ став свідком жахливої катастрофи в історії людства, наслідки якої досі віддаються жахливим відлуння.
21 квіт. 2022

«ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО»

З 11 квітня 2022 року в закладі пройшла акція «Тільки разом ми переможемо» по збору смаколиків для ЗСУ до Великодня. Зібрали продукти харчування: свіжа домашня випічка, різноманітне печиво, цукерки, сік, чай, кава, консервація, і, звичайно, за традицією цього тижня, великодню випічку. Плетені килимки. Також учні нашого закладу передали малюнки та плакати любові та підтримки воїнам ЗСУ. А учениця 5Б класу написала вірш «Україна – Мати». Великодні гостинці це наша турбота, підтримка і любов захисникам рідної землі. Дякуємо всім, хто взяв участь в нашій акції. Разом ми сильні, разом ми непереможні. З Доброю Надією до Перемоги!!!