Наказ про зарахування до 1 класу

/uploads/editor/4262/364344/sitepage_162/files/nakaz_1_klas.pdf

Пам’ятка для батьків
  1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
  2. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
  3. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
  4. При вході в школу або в класі обробляти руки антисептиком.
  5. Під час перерв учні 5 – 11 класів повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
  6. Вчителям та персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг.
  7. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.
  8. Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ГРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
  9. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
  10. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.
  11. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.
  12. Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
  13. Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.

Адміністрація школи

Пам'ятка по профілактиці гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

/uploads/editor/4262/364344/sitepage_162/files/batkam_pam_yatka.docx

/uploads/editor/4262/364344/sitepage_162/images/pamyatka_001.jpg

/uploads/editor/4262/364344/sitepage_162/files/pro_rozmischennya_pamyatki_001.jpg

/uploads/editor/4262/364344/sitepage_162/files/pro_rozmischennya_pamyatki_002.jpg

Памятаймо!

• людське життя найвища цінність;
  • про заборону використання петард.

Дотримуємось!

• правил дорожнього руху;
  • правил поводження під час ожеледиці, (обережно бурульки);
  • правил поведінки на льоду, замерзлих водоймах;
  • правил поведінки під час гри «сніжки»;
  • проводьте профілактику захворювання на ГРВІ;
  • правил особистої гігієни;
  • правил пожежної безпеки;
  • правил безпеки під час відвідування кінотеатрів, торгівельних центрів, екскурсій;
  • правил безпеки при організованих масових заходах;
  • правил поведінки, коли дитина одна вдома;
  • профілактики харчових отруєнь;
  • правил поводження з вибухонебезпечними предметами, речовинами;
  • правил поводження з незнайомими людьми.

З 01.12.2019 року до 31.08.2020 року здійснюється прийом заяв для зарахування дітей до першого класу на 2019-2020 навчальний рік.  До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.