3 груд. 2020

«СНІД: дорослий погляд.»

1 грудня 2020 року в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 12 – ДНЗ» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з учнями 10 класу було проведено урок-застереження «СНІД: дорослий погляд.»
26 лист. 2020

«УКРАЇНА – ГІДНА СВОБОДИ»

25 листопада в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» було проведено урок патріотизму в 6Б класі «Україна – гідна свободи», присвячений Дню Гідності і Свободи.
25 лист. 2020

«Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця»

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
23 лист. 2020

«Безлюдний острів»

20 листопада педагогом соціальним НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 12 – ДНЗ» Муленко О.П. з учнями 6А та 6Б класів були проведені практичні заняття «Безлюдний острів». Заняття були спрямовані на згуртування учнівських колективів.
9 лист. 2020

УВАГА!

Увага! Призупинення навчального процесу для учнів 5-9 класів
16 жовт. 2020

Допомога чотирилапим

Висловлюємо подяку батькам та учням за небайдужість, щирі серця та допомогу безпритульним тваринам. В закладі було зібрано та передано учнями в притулок для безпритульних тварин «Друг» 677, 70 грн., 10 кг крупи та корму для котів та собак.
15 жовт. 2020

Розважально-патріотичне свято «Покрова – козацьке свято»

Ми юне козацтво – за вільную волю, Ми юне козацтво – за кращую долю, Ми юне козацтво – за справжню свободу, Готові до бою за щастя народу.
2 жовт. 2020

Шановні освітяни!

Бажаємо здоров'я, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття! Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі. Хай сміхом й веселістю повниться хата, Родина хай буде здорова й багата! І мрій, і бажань, і наснаги творити, Щоб серцю хотілося жити й любити! Хай учні шанують, повагу дарують, Злагода й мир у житті хай панують!
17 вер. 2020

«Олімпійський тиждень»

Традиційно на початку нового навчального року в НВК №12 було проведено «Олімпійський тиждень». До проведення «Олімпійського тижня» долучилися учні 3-А та 3-Б класу. Вони взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі перегони», які проводили класоводи Полова Г.Г та Андрух О.П . Учні змагалися в швидкості, спритності та появили командну згуртованість. За активну участь у перегонах команди були нагороджені грамотами. Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань.
17 вер. 2020

Практичне заняття "Інспектори дорожнього руху" в 4-А класі.

В рамках тижня"Світлофор нам всім моргає- до порядку закликає" ,в 4-А класі пройшло практичне заняття "Інспектори дорожнього руху". Учні побували у ролі інспекторів,де мали змогу пригадати дорожні знаки. Пригадали ,як правильно і в якому місці переходи дорогу. Всі діти закріпили вже набуті знання з правил дорожнього руху, які завжди стануть в нагоді для збереження здоров'я та життя.