8 лист. 2013

Осінній зорепад талантів

8-го листопада в закладі пройшло свято краси і таланту – «Осінній зорепад талантів». У ньому брали участь учениці 7-8 класів, а саме: Анісімова Ліана, Кравченко Олена, Голобородько Олександра, Поденежна Світлана. Дівчата продемонстрували присутнім свою красу, таланти, показали, які вони господині. Усі конкурсантки на високому рівні справилися з поставленими перед ними завданнями. У номінації «МІС ОСІНЬ – 2013» перемогла – Голобородько Олександра. У номінації «МІС ЕЛЕГАНТНІСТЬ – 2013» перемогла Анісімова Ліана, Кравченко Олена – «МІС ФАНТАЗІЯ – 2013», Поденежна Світлана – «МІС ЧАРІВНІСТЬ - 2013». Усі дівчата були нагороджені солодкими призами. Журі, глядачі, а головне, самі учасниці отримали величезне задоволення від проведеного свята.
26 жовт. 2013

Декада молодшого школяра

З 14.10 по 26.10 Закінчилася декада молодшого школяра.
14 жовт. 2013

День Козацької Слави

14 жовтня - День Козацькоъ Слави
4 жовт. 2013

Виставка - конкурс "Осінні барви України"

Красива осінь вишиває клени, а перша неділя жовтня дарує нам тепле і радісне свято—День вчителя. Традиційно до Дня вчителя у закладі проходить виставка-конкурс квітів та поробок із природного матеріалу «Осінні барви України» , яка присвячується люблячим, терпеливим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу, вчителям. Із восьмидесяти композицій важко виділити найкращу. Всі вони оригінальні і цікаві. Для композицій використовували не тільки квіти, а й овочі, фрукти і декоративні прикраси. Напередодні свята відбувся святковий концерт до Дня вчителя. Багато теплих слів було сказано шановним вчителям. Учні вітали своїх наставників, дякували їм за їхню щиру та самовіддану працю. Учні продемонстрували багатогранність своїх талантів - співали, танцювали, декламували вірші. Виступаючим вдалося подарувати урочистий, святковий настрій, залишити добрі спогади як вчителям, так і учням. Хочеться побажати шановним педагогам сил, натхнення і творчої наснаги.
30 вер. 2013

Акція "Подаруй книгу бібліотеці"

В закладі проводилася акція "Подаруй бібліотеці книгу" з метою поповнення бібліотечного фонду. Діти активно приймали участь в акції.
27 вер. 2013

Свято книги

До Всеукраїнського дня бібліотек в закладі проводилося «Свято книги» в 5 А класі. Метою заходу було: ознайомити дітей, як книжка прийшла до людей, розкрити значення в житті людини, прищепити дітям любов до книги. Привернути увагу дітей до бібліотеки – інформаційно – просвітницького центру, підсилити значення книги
22 вер. 2013

День партизанської слави

22 вересня в закладі був проведений захід до ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
20 вер. 2013

Олімпійський тиждень

"Фізкультура, спорт, здоров'я - Речі кожному потрібні. Бути сильним і здоровим - Це найбільша радість в світі!" Олімпійський тиждень в школі З 19.09.2013 по 20.09.2013 р. в закладі розпочався «Олімпійського тижня» , присвяченого Дню фізкультури та спорту. “Олімпійський тиждень” проходив у всіх класах закладу, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до спорту. В ході проведення в школі організовано чимало заходів -різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти , міні–футбол, олімпійські уроки - все це у дні святкування чекало на учнів школи . Для учнів 2-6 класів було проведено «Веселі старти». Оформлений стенд: «Українські олімпійці», «Історія Олімпійських ігор». Проведена просвітницька робота на уроках літератури, географії, історії. Так, під час уроків української мови школярі вивчали олімпійські традиції та легенди різних країн світу, а на уроках історії та географії дізнавались про положення та звичаї Олімпійських держав, міста, де проводились попередні Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні. Завершився “Олімпійський тиждень” святковою олімпійською естафетою, у якій взяли участь учні 5-11 класів та вчителі фізкультури.
20 вер. 2013

Гра-змагання «Абетка безпеки»

В рамках тижня збереження життєдіяльності «Наша безпека в наших руках» в нашому закладі було проведено гру-змагання «Абетка безпеки». Підготували захід класні керівники 6-А, 6-Б класів Кононенко О.А., Розсоха Л.В.
11 вер. 2013

ТИЖНЬ ЗНАНЬ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В рамках ТИЖНЯ ЗНАНЬ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ в закладі було проведено Єдину виховну годину на тему: «Життя - це безцінний скарб, тож не залиш його без барв». Агітбригада показала правила дорожнього руху у формі вистави-мюзиклу. Метою виступу було виховати бережливе ставлення до власного життя та життя оточуючих, культуру поведінки в громадських місцях. Таким чином провели просвітницьку діяльність серед дітей та молоді, щодо попередження ДТП. В рамках ТИЖНЯ ЗНАНЬ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ в закладі було проведено Єдину виховну годину на тему: «Життя - це безцінний скарб, тож не залиш його без барв». Агітбригада показала правила дорожнього руху у формі вистави-мюзиклу. Метою виступу було виховати бережливе ставлення до власного життя та життя оточуючих, культуру поведінки в громадських місцях. Таким чином провели просвітницьку діяльність серед дітей та молоді, щодо попередження ДТП. Виховна година на тему: "Житя - це скарб, тож не залиш його без барв".