31 січ. 2014

Декада світової літератури та англійської мови

З 20.01.2014 року по 30.01.2014 року в навчально-виховному комплексі проходить декада світової літератури та англійської мови. Згідно плану були організовані та проведені книжкові виставки, виставки малюнків до художніх творів, відкриті уроки, позакласні заходи.
30 січ. 2014

Увага учнів та батьків!

Призупинення навчального-виховного процесу
23 січ. 2014

Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

23 січня 2014 року в рамках Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров’я з молоду!» в закладі був проведений виступ агітбригади із пропаганди здорового способу життя «Твоє здоров’я – у твоїх руках», підготовлений учнями 10-11 класів.
22 січ. 2014

День Соборності України в навчально-виховному комплексі

22 січня 2014 року в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ» пройшло вшанування Дня Соборності України. В шкільних бібліотеках проходить виставка літератури «Соборна – значить об’єднана». Класні керівники 1-4 класів провели інформаційні хвилини для учнів початкової школи. Для учнів старшої школи була підготовлена літературно-музична композиція «На шляху до незалежності й соборності».
13 січ. 2014

Привітання з Новорічними та Різдвяними святами

13 січня 2014 року розпочався ІІ семестр навчального року. В цей день у навчально-виховному комплексі побували гості, які привітали педагогічний колектив та учнів закладу з Новорічними та Різдвяними святами. Різдвяні свята проходять в Україні з 06 по 19 січня. 13 січня – це щедрий вечір. За традицією, святкування супроводжується відвідуванням осель щедрувальниками з найкращими побажаннями. Щедрують театралізованими групами. Так, в цей день до навчально-виховного комплексу завітали щедрувальники в складі батьківського активу, викладачів Димитрівської дитячої музичної школи та учнів 4-7 класів. Вони привітали педагогічний колектив та школярів з Різдвяними святами та побажали щастя, здоров’я, добробуту, успіхів у навчанні, сімейного затишку та благополуччя. Гості показали музичну композицію, присвячену святкуванню Різдва. Виступ супроводжувався виконанням щедрівок та колядок, декламуванням віршів, співом та грою на музичних інструментах. Глядачі отримали велике задоволення і щиро подякували щедрувальникам.
13 січ. 2014

Участь навчально-виховного комплексу в конкурсі «Шкільна бібліотека»

Навчально-виховний комплекс взяв участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» в номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу». Про це повідомила 10 січня 2014 року під час апаратної наради бібліотекар закладу Подвиг С.В.
5 груд. 2013

ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

30 листопада пройшов ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
27 лист. 2013