26 лист. 2014

Осінній зорепад талантів

26 листопада в закладі відбулася розважальна програма для старшокласників «Осінній зорепад талантів». У ньому взяли участь дівчата 7-А та 9 класів: Коваль Юлія – 7-А клас, Анісімова Ліана, Єрмакова Наталія, Бережна Анна, Селезньова Анастасія – 9 клас.
26 лист. 2014

Цікава географія

З метою розширення природничих знань, виховання любові до природи, інтересу до вивчення географії та формування екологічної культури дітей в рамках декади природничо-математичних дисциплін на уроках географії у 7-А та 7-Б класах пройшли виступи учнів з короткими повідомленнями «Сторінками цікавої географії».
25 лист. 2014

Діти цікавляться альтернативними джерелами енергії

25 листопада учні 11 класу виступили з презентацією «Альтернативні джерела енергії» перед учнями 9 класу. В ході презентації обговорені різні види видобутку енергії, що відрізняються від традиційних, викопних джерел енергії – сонячна, вітрова, геотермальна, біоенергетика та інші і їх застосування на території України.
25 лист. 2014

22 листопада 2014 року відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

У цьому конкурсі взяли участь переможці І етапу, який пройшов напередодні в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ». Щиро вітаємо учня 10 класу Задру Дениса (вчитель Небелиця С.А.), який зайняв ІІ місце.
24 лист. 2014

Стартувала декада природничо-математичних наук

З 17 по 21 листопада 2014 року в рамках декади природничо-математичних наук у закладі пройшов конкурс стіннівок та колажів серед учнів 5-х і 6-х класів.
21 лист. 2014

Бібліотечна година

20.11.2014 року бібліотекарем закладу Подвиг С.В. була проведена бібліотечна година «Енциклопедії – книги, які знають все».
15 лист. 2014

Тиждень знань пожежної безпеки

14 листопада 2014 року в рамках Тижня знань пожежної безпеки в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ» пройшов виступ агітбригади на тему: «Вогнище – це романтично, проте дуже небезпечно!».
14 лист. 2014

Літературно-мистецьке свято до Дня української писемності та мови

13 листопада 2014 року в НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 – ДНЗ» було проведено літературно-мистецьке свято до Дня української писемності та мови «О мово рідна! Золота колиска!».
14 лист. 2014

Літературно-музична композиція «Збережемо свій скарб – рідну мову»

14 листопада 2014 року в рамках проведення заходів до Дня писемності та української мови педагогом організатором Вєдьмовою К.М. проведено літературно-музичну композицію «Збережемо свій скарб – рідну мову».
11 лист. 2014

Методичне об’єднання для вихователів ясельних груп м.Олександрії

В НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №12 - ДНЗ» відбулося методичне об’єднання на тему: «Активізація рухової діяльності дошкільників як потреба сьогодення».